Arama Yap

Doğa SigortaHAKKIMIZDA

1979 yılından bu yana kazanılan tecrübe ile Doğa Grup, eğitim, sigorta, demir-çelik, gayrimenkul, girişim, bilişim, hayvancılık, sağlık ve turizm sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Doğa Grup; 10.000'in üzerinde çalışanı, hizmet verdiği 100.000'in üzerindeki öğrencisi ve 200 ayrı noktadaki merkezleriyle grup şirketlerinin sinerjisini ve motivasyonunu en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemektedir.

Merkezi Irak'ta bulunan 150 milyon $'lık F&F Steel demir çelik yatırımı, grubun yatırım faaliyetlerinin başında gelmektedir.

DOGAMIZDA

Doğa Grup'ta hizmet veren tüm yöneticilerimiz, çok sesliliğin uyumuna inanır ve en iyi şekilde sergilerler. Doğa olarak, eğitimden sağlığa, bilişimden gayrimenkul yatırımına, tüm faaliyet alanlarındaki yatırım gücümüzü 10.000'in üzerindeki çalışanımızın sinerjisinden alırız. Tüm enerjimizi insana ve doğaya odaklar ve aynen doğada olduğu gibi basit olanı, karmaşık olana tercih ederiz. Bizler, sadece doğasına zarar vermeden fark yaratacağımıza emin olduğumuz alanlarda faaliyet gösteririz. Grup şirketlerimizin arasındaki farklılıklardan doğan fikirsel zenginliğin sağladığı geniş perspektif ve sistematik işbirliği, yenilikçi yaklaşımımızın temelini oluşturur. Bizler, tüm grup şirketlerimizde her zaman mükemmeli hedefler, hatalarımızı açık yüreklilikle kabul eder ve değişimi cesaretlendiririz.

Bunu içindir ki Kooperatif kavramının en önemli yapıtaşı olan paylaşımı, sigortacılığın temelini oluşturan risk yönetimi ile birleştirip, poliçe sahiplerini birer ortak olarak sisteme dahil eden Doğa Sigorta, bu yolla riskin paylaşımı, sistemin ortağı olan her bir poliçe sahibini çok güvenli bir yapıya dahil etmekte, ortaklar aynı zamanda sahibi oldukları bu dev yapının gelişiminden ve güvencesinden yararlanmaktadır.

Doğa Sigorta
Doğa Sigorta
Doğa Sigorta
Doğa Sigorta
Doğa Sigorta
Doğa Sigorta
X